پتروشیمی ها بیش از 50 درصد ارز سامانه نیما را تأمین می نمایند

به گزارش وبلاگ تحصیل، مدیر روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به اینکه با وجود همه مسائل و تحریم ها، پتروشیمی ها به تعهدهای خود در بازگشت ارز به کشور عمل نموده اند، گفت: پتروشیمی ها بیش از 50 درصد ارز سامانه نیما را تأمین می نمایند.

پتروشیمی ها بیش از 50 درصد ارز سامانه نیما را تأمین می نمایند

به گزارش خبرگزاری وبلاگ تحصیل به نقل از ایپنا، جواد گلی در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه که با حضور نجفی سمنانی، مدیرعامل پتروشیمی ایلام در ایلام برگزار گردید، گفت: حمایت از رسانه های بومی و محلی سیاست روابط عمومی هلدینگ خلیج فارس است و باید با توانمندسازی رسانه های بومی به قوی تر و بهتر شدن جریان اطلاع رسانی یاری کرد.

وی اضافه نمود: رسانه های بومی با توجه به دسترسی مناسب به مدیران پتروشیمی و حضور و تاثیرگذاری مناسب در مناطق همجوار به شرط ارتباط مؤثر روابط عمومی ها با رسانه ها می توانند مردم را از فواید حضور پتروشیمی ها در مناطق آگاه نمایند و مسائل احتمالی را به گوش مدیران پتروشیمی برسانند.

مدیر روابط عمومی امور بین الملل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با انتقاد از بعضی کوشش ها برای پمپاژ اخبار بد به مردم گفت: رسانه ها در شرایط امروز باید دستاوردهای فراوانی را که در صنعت پتروشیمی رقم می خورد به گوش مردم برسانند. درست است کشور زیر فشار و تحریم واقع شده است، اما در همین فشار و تحریم صنعت پتروشیمی سربلند است و توانسته فراوری خود را افزایش دهد.

گلی اظهار کرد: در این شرایط هلدینگ خلیج فارس به عنوان عظیم ترین فراورینماینده و صادرنماینده محصولات شیمیایی در ایران بیش از 10 درصد بیشتر از سهم تکلیفی خود ارز به سامانه نیما عرضه نموده است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "پتروشیمی ها بیش از 50 درصد ارز سامانه نیما را تأمین می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پتروشیمی ها بیش از 50 درصد ارز سامانه نیما را تأمین می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید