از غواصی در اوکیناوا تا مانور آبی در هاوایی!

به گزارش وبلاگ تحصیل، اینجا مناظری شکار می شوند که برای شکل گیری آنها تدابیری خاصی ضروری است! برای مثال ثبت لحظه شلیک یک جنگنده، سوژه ای نیست که پیوسته شرایط آن فراهم باشد.

از غواصی در اوکیناوا تا مانور آبی در هاوایی!

وبلاگ تحصیل؛ مجله تصویری سلاح- ثبت تصاویر با موضوع نظامی دشواری های خاص خود را دارد. اینجا مناظری شکار می شوند که برای شکل گیری آنها تدابیری خاصی ضروری است! برای مثال ثبت لحظه شلیک یک جنگنده، سوژه ای نیست که پیوسته بتوان شرایط آن فراهم باشد. در ادامه این مجموعه مطالب بخشی از جدیدترین و برترین تصاویر نظامی ارائه می گردد:

سپاه تفنگداران دریایی آمریکا به همراه گردان شناسایی سوم در جزیره اوکیناوا، ژاپن در حال شرکت در یک دوره غواصی به منظور دریافت گواهینامه رسمی. تصویر مربوط به تاریخ 23 ژوئن سال 2020 است.

12 فروند جنرال داینامیکس F-16CM فایتینگ فالکن، 12 فروند لاکهید مارتین F-35A لایتنینگ 2، 2 فروند بوئینگ EA-18Gگراولر متعلق به نیروی دریایی آمریکا، 2 فروند لاکهید MC-130J، 1 فروند C-12 Huron و 1 فروند بوئینگ P-8 پوسایدون در پایگاه هوایی میساوا ژاپن به تاریخ 22 ژوئن سال 2020.

چتربازان ارتش آمریکا از هنگ سواره 91 ام در حال آماده سازی برای اجرای یک پرش هوایی در آلمان به تاریخ 10 ژوئن سال 2020.

گروه های ضربت متشکل از یواس اس تئودور روزولت و ناو هواپیمابر کلاس نیمیتز در حال عبور از دریای فیلیپین به منظور مشارکت در عملیات حمل و نقل هوایی دوگانه. تصویر در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 گرفته شده است.

رئیس خدمه تیلت روتور بل بوئینگ MV-22B آسپری در حال تماشای کشتی فرانسوی تهاجمی و دوزیست کلاس میسترال در تاریخ 24 ژوئن سال 2020 واقع در دریای مدیترانه.

ملوانان در حال آماده سازی پرواز جنگنده مافوق صوت بوئینگ F/A-18E سوپر هورنت از عرشه ناو هواپیمابر رونالد ریگان طی عملیاتی در دریای فیلیپین. این عکس مربوط به تاریخ 18 ژوئن سال 2020 است.

سربازان هنگ پیاده نظام 118 ام که به منظور استفاده از پشتیبانی هوایی به صف شده اند. این تصویر در تاریخ 21 مه سال 2020 گرفته شده است.

نیروهای سپاه تفنگداران دریایی در حال کار با مسلسل M240B در مرکز آموزشی کمپ فوجی ژاپن در تاریخ 19 ژوئن سال 2020.

خدمه تسلیحاتی نیروی هوایی آمریکا در حال بارگذاری موشک هوابه هوای میان برد پیشرفته ایم- 120 آمرام بر هواپیمای جنگنده لاکهید مارتین F-35 لایتنینگ 2 در پایگاه نیروی هوایی اگلین این کشور. تصویر مربوط به تاریخ 10 ژوئن سال 2020 است.

نیروهای سپاه تفنگداران دریایی در حال مسیریابی طی تمرین تهاجمی دوزیست در مارین کور بیس، هاوایی در تاریخ 28 مه سال 2020.

مطالب مجله تصویری سلاح را در این لینک دنبال کنید.

زیردریایی هسته ای جدید فرانسه(+تصاویر)

Skjold؛ گشت ناو برتر در نیروی دریایی سلطنتی نروژ (+تصاویر)

بزرگترین کشتی های جنگی دنیا؛ از ایزومو تا جرالد آر. فورد(+تصاویر)

سامانه دفاع نزدیک دریایی فالانکس/ آخرین دیوار دفاعی برای کشتی(+تصاویر)

منبع: عصر ایران

به "از غواصی در اوکیناوا تا مانور آبی در هاوایی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از غواصی در اوکیناوا تا مانور آبی در هاوایی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید