ثبت 4 رکورد در سیاهترین روز تقویم ایرانی کرونا

به گزارش وبلاگ تحصیل، مقایسه آمار های روزانه امروز با تمام روزهای شیوع کرونا در ایران نشان از ثبت 4 رکورد کرونایی جدید دارد.

ثبت 4 رکورد در سیاهترین روز تقویم ایرانی کرونا

به گزارش وبلاگ تحصیل در تداوم فرایند روزهای اخیر، امروز 11 آبان ماه نیز شاهد ثبت رکوردهای جدید در آمار رسمی بحران کرونای ایران بودیم . امروز طبق آمار وزارت بهداشت 434 نفر دیگر از هموطنانمان بر سر این بیماری جان باختند. اما این تنها رکوردهای کرونایی امروز نبود. در همین خصوص بیماری کرونا سه رکورد دیگر را این بیماری از خود در روز جاری بر جای گذاشت.

.شیوع کرونای ایران از ابتدای پاییز فرایند جدی تری را به خود گرفت. آمار های کرونا در هر روز از پاییز امسال راوی رکوردهایی بعضا سیاه و بعضا قرمز بوده است. امروز نیز از این قائله مستثنی نیست و رکورد های دیگری را برای بیماری رقم زد که سیاه ترین آن ها در بخش فوتی ها بوده است.

رکورد فوتی های کرونایی برای چهارمین بار در آبان

طبق آماری که وزارت بهداشت ودرمان هر روز از شرایط کرونا در ایران اعلام می نماید میزان فوتی های روزانه به بالاترین حد خود در 8 ماه گذشته رسید.

در همین خصوص میزان آمار جانباختگان روزانه به 434 نفر رسید. پیش از این رکورد فوتی های کرونایی در روز 7 آبان یعنی 4 روز پیش ثبت شده بود. آمار نشان میدهد هفته های کرونایی اخیر سرشار از ثبت رکوردهای سیاه بوده است. فوتی های کرونایی در آبان ماه 4 رکورد را در بر داشته است.ثبت رکوردهای پیاپی نشانگر وخیم تر شدن بحران کرونا در ایران است.

رکورد تست های کرونایی

حدنصاب دیگری که امروز به ثبت رسید در حوزه میزان تست ها و آزمایش های کرونایی بوده است.امروز با ثبت 36 هزار و 321 تست رکورد میزان آزمایش روزانه را به نام خود ثبت کرد.

در همین بارهمیزان ابتلای روزانه به کرونا نیز به نزدیک 8 هزار نفر رسیده است. این میزان ابتلا در کنار تست های کرونایی نشان از شیوع گسترد کرونا در ایران دارد.

به روز شدن رکورد بیماران بدحال

اما مهمترین آماری که از ابتدای پاییز تا به امروز همیشه به روز می شده است رکوردهای روزانه میزان بیماران بدحال کرونایی در ایران بوده است. این میزان اکنون به رقمی معادل با 5 هزار و 244 نفر رسیده است. افزایش رکوردهای کرونایی می تواند تاثیر مضاعفی را بر آمار فوتیهای کرونایی داشته باشد.

منبع: اقتصادنیوز

به "ثبت 4 رکورد در سیاهترین روز تقویم ایرانی کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت 4 رکورد در سیاهترین روز تقویم ایرانی کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید