مدل عینک آفتابی 2018 (8 مدل محبوب عینک آفتابی مردانه)

به گزارش وبلاگ تحصیل، همه ما می دانیم که عینک آفتابی یک اکسسوری لازم و ضروری نه تنها برای سلامت چشم ها، بلکه برای ایجاد یک ظاهر جذاب و تاثیر گذار برای شماست. ما در این مطلب 8 مدل عینک آفتابی مردانه 2018 برای تابستان 97 را به شما معرفی خواهیم کرد.

مدل عینک آفتابی 2018 (8 مدل محبوب عینک آفتابی مردانه)

وبلاگ تحصیل | گروه مد و پوشاک - شما احتمالا یک یا دو مدل عینک آفتابی کلاسیک در حال حاضر در کمد خود دارید. اما این برهه از سال، زمان مناسبی است تا با بعضی از فریم های جدید و جسورانه شانس خود را محک بزنید! 8 مدل عینک آفتابی مردانه 2018 در ادامه مطلب ارائه شده اند. این عینک های آفتابی جدیدترین و محبوب ترین ترند های سال 2018 هستند. با آنالیز و انتخاب هر کدام به دنیای جدیدی از مد قدم بگذارید.

محبوب ترین ترند های مدل عینک آفتابی مردانه 2018

در صورتی که مطالعه قسمت خاصی از این مطلب مد نظر شماست، با انتخاب عناوین ارائه شده در فهرست موضوعی زیر به موضوع دلخواه خود برسید.

1. عینک آفتابی فلزی: طلایی، نقره ای و عینک آفتابی Clip-on

2. عینک آفتابی گرد

3. عینک آفتابی D-Frame

4. عینک آفتابی خلبانی فریم بزرگ

5. عینک آفتابی Browline

6. عینک آفتابی مربعی Wayfarer

7. عینک آفتابی گرد Retro

8. عینک آفتابی کلاسیک Clubmasters

1. عینک آفتابی فلزی: طلایی، نقره ای و Clip-on

عینک های فلزی تقریبا به تنوع فریم های استات هستند و سبک استیم پانک، (تلفیقی از ویکتوریایی و رمانتیک) را ارتقا می دهند.

عینک آفتابی Clip-on

یکی از بزرگترین ترند هایی که می توانید از آن برای سال جاری استفاده کنید، بازگشتن فریم های فلزی و عینک آفتابی Clip-on است. آن ها تحولی بزرگ در سبک retro styles که سبکی باکیفیت قدیمی است، ایجاد کردند. بدون شک آقایان از خطوط باریک و سبکی وزن عینک های آفتابی فلزی در برابر فریم های استات لذت می برند. داشتن یک عینک آفتابی Clip-on را تصور کنید! علاوه بر داشتن یک عینک آفتابی با کیفیت، شما پتانسیل یک شات زیبا برای اینستاگرام را خواهید داشت!

عینک آفتابی Clip-on یک بار دیگر محبوب شده است و با توجه به ظاهر فوق العاده، به شما یاری خواهد نمود که روشنایی روز را بسیار بهتر ببینید. آن ها می توانند به سرعت با برداشتن Clip-on از عینک های آفتابی به عینک های طبی تبدیل شوند. این سبک از عینک آفتابی Clip-on با فریم های نازک، به عینک های آفتابی خلبانی مشابه هستند.

عینک آفتابی چارلستون clip on

یکی دیگر از مدل های محبوب Clip-on، چارلستون گرد است. این عینک آفتابی برای هر فرم چهره ای مناسب است. به ویژه برای چهره های مربع شکل با گونه های برجسته، پیشانی بزرگ و دارای فک های زاویه ای و همچنین چهره های گرد.

با وجود محافظت چشم های شما در برابر اشعه فرابنفش، صورت شما را به طور کامل پوشش نخواهد داد. ویژگی منحصر به فرد این مدل عینک فرم بسیار ظریف آن است که با الهام از عینک استیم پانک، ساخته شده است. پل میانی این عینک، ظاهری ظریف را به فریم اضافه می نماید.

خیلی ساده و در دو مرحله، این عینک آفتابی تبدیل به عینک طبی خواهد شد. گاهی اوقات یک عینک باکیفیت بهتر از دو عینک معمولی است!

2. عینک آفتابی گرد

اکسسوری که با الهام از سبک رترو و به معنای واقعی کلمه به صورت گرد ساخته شده است. این عینک آفتابی فلزی نزدیک به سبک های دهه 70 و فریم های کوچکتر این مدل عینک آفتابی سبک های دهه 90 را نشان می دهند.

عینک های آفتابی گرد اصلی هیپستر، شما را به یاد جان لنون می اندازد.

یکی دیگر از انواع عینک آفتابی گرد، سبک No-Lita است. این عینک آفتابی نام خود را از منطقه کوچک ایتالیایی در منهتن نیویورک وام گرفته است.

عینک آفتابی گرد، سبک No-Lita بیشترین تناسب را با صورت های متوسط (نه خیلی باریک، نه خیلی پهن) و افرادی با فرم صورت مثلث یا مستطیلی دارد.

3. عینک آفتابی D-Frame

عینک آفتابی D-Frame (شکل فریم مانند حرف D انگلیسی) محبوبیت خود را مدیون شخصیت پیشرو و چهره های مردانه هواداران خود است.

ویژگی شاخص عینک آفتابی D-Frame زاویه های چشم نواز آن است و بیشتر مناسب آقایان با صورت های گرد است.

4. عینک آفتابی خلبانی فریم بزرگ

عینک آفتابی خلبانی هرگز از مد نمی افتد.

زاویه های جذاب این سبک عینک آفتابی مناسب برای اضافه شدن به یک استایل ساده است. به همین دلیل است که آن ها اسپرت و کلاسیک هستند. سبک خلبانی در طول زمان دست خوش بعضی تغییرات شده است. در سال 2018، شاهد ظهور عینک های آفتابی خلبانی خیلی بزرگ هستیم.

اگرچه آن ها همچنان ظاهر کلاسیک خود را حفظ نموده اند، اما کمی بزرگ تر از حد معمول هستند. این ویژگی باعث می گردد که از قالب کلاسیک خود متفاوت تر باشد.

عینک آفتابی خلبانی همیشه پایه ثابت کلکسیون های عینک آفتابی است. پل دوتایی فریم و جزئیات فلزی، ویژگی منحصر به فردی به این عینک بخشیده است. عینک خلبانی بهترین انتخاب برای فصل بهار خواهد بود.

این سبک منحصر به فرد با الهام از سبک های خیابانی و هیپ هاپ است. آن ها همچنین کمی بزرگ تر از حد معمول هستند. عینک مورد علاقه افراد مشهور و ثروتمند است و بهترین گزینه برای مردان شرقی مد روز!

5. عینک آفتابی قهوه ای Browline

نسخه مدرن کلاب مسترز که شامل یک فریم قهوه ای برجسته تر است. لنز های مربعی با فریم های ضخیم تر و منحصر به فرد تر، از فریم های نیمه نازک قبلی الهام گرفته است و بسیار شبیه عینک های مربعی کلاب مسترز است. گذاری بر سبک کلاسیک، تفاوت را احساس کنید! به این ترتیب، شما چیزی را می پوشید که هر کسی، مثل آن را نمی پوشد.

سطح صاف لبه بالایی و فرم مربع شکل، بازگشتی است معاصر به سبک کلاسیک. آن ها شیک تر از نمونه های دهه 80 یا 90 خود هستند و مناسب برای چهره های مثلثی شکل و زاویه دار.

6. عینک آفتابی مربعی Wayfarer

صنعت مد همیشه در حال تغییر است، اما یک سبک کلاسیک همیشه کلاسیک است. اگر می خواهید عینک آفتابی داشته باشید که مطمئنا با همه چیز هایی که دارید هماهنگی داشته باشد، سبک Wayfarer را انتخاب کنید. دنبال کردن مد و فشن می تواند سرگرم کننده باشد، اما بعد از مدتی منقضی خواهد شد. اگر یک طراحی کلاسیک انتخاب کنید، با اضافه کردن یک عنصر مدرن و تغییراتی جزئی دوباره ظاهری قرن بیست و یکمی به آن خواهید داد و دوباره نو می گردد!

با گذشت حدود 6 دهه در صنعت مد عینک آفتابی، این فریم های پهن مستطیلی به شدت مردانه ظاهر شده اند. آن ها احتمالا برای فصل پاییز و زمستان و بویژه بهار کارکرد بیشتری خواهند داشت. نمونه ای از عینک آفتابی 1950 که تا به امروز الهام بخش بوده اند.

آنچه که ما در خصوص عینک آفتابی Wayfarers دوست داریم این است که ظاهری آرام و باحال به شما ارائه می دهد. این احساس خاصی است که موجب می گردد در هر موقعیتی احساس راحتی کنیم. این فریم ها کاربردی، با دوام و مناسب برای آقایان با هر سنی است. مناسب برای چهره های مستطیلی نه خیلی پهن نه خیلی باریک.

7. عینک آفتابی Retro

عینک آفتابی رترو از ماشین های بخار انقلاب صنعتی الهام گرفته اند. فریم های قدیمی با جزئیات فلزی رویکردی جدید به این نوع فریم گرد کلاسیک است.

نیمه فلزی، نیمه سلولوئید، همراه با رنگ های مات، ترکیب متریال و بافت های مختلف در این عینک آفتابی شما را شگفت زده خواهد نمود. آن ها پل برجسته فلزی دارند که در جلوی فریم قرار دارند. هنگام پوشیدن عینک آفتابی استیم پانک، هیچ نیازی به افزودن هر چیزی اضافی نیست.

مانند سایر فریم های گرد، این عینک مناسب چهره های باریک، مربعی و زاویه دار است. یک فریم غیر عادی، مشابه به عینک تی. جی. میلر در فیلم DeadPool.

8. عینک آفتابی کلاسیک Clubmasters

کلاب مسترز نمادی از سبک باحال و همیشه به روز عینک آفتابی است. نتیجه یک همجوشی بین مد و سبک خودمانی، که برای هر مردی لازم است.

عینک آفتابی کلاب مستر قهوه ای مانند آنچه فیتز جرالد استفاده می کرد، و در دهه های 50 و 60 بسیار محبوب بود.

عینک های آفتابی کلاب مستر اوریجینال مناسب برای افرادی است که سر و صورت کوچکتری دارند، ترجیحا با فرم مثلثی، مستطیل کشیده و یا با فرم صورت قلب.

عینک آفتابی مورد علاقه شما در این لیست کدام است؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: setare.com

به "مدل عینک آفتابی 2018 (8 مدل محبوب عینک آفتابی مردانه)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل عینک آفتابی 2018 (8 مدل محبوب عینک آفتابی مردانه)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید