خوزستان باید تعطیل گردد

به گزارش وبلاگ تحصیل، رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به گسترش بیماری با شیوع ویروس کرونای انگلیسی در استان خوزستان گفت: جز با تعطیلی کامل استان خوزستان نمی توانیم شرایط را کنترل کنیم.

خوزستان باید تعطیل گردد

به گزارش ایسنا، دکتر سید محمد علوی در مورد آخرین شرایط شیوع ویروس جهش یافته کرونا در خوزستان اظهار کرد: بنا بر آمار قبلی، از 66 مورد شناسایی شده کرونای انگلیسی، حدود 27 مورد مربوط به استان خوزستان بوده است هرچند این ویروس در کل کشور در حال چرخش است.

وی اضافه نمود: روز آدینه که جلسه ستاد مدیریت کرونا در استان خوزستان برگزار گردید، به عنوان رئیس مرکز بهداشت خوزستان درخواست تعطیلی دو هفته ای خوزستان را به ستاد ارائه کردم تا خوزستان به صورت کامل دو هفته تعطیل گردد.

علوی ادامه داد: به این منظور، استان خوزستان باید لاک داون به معنای تعطیلی کامل و هدفمند گردد، اما ستاد خوزستان نمی تواند به تنهایی برای لاک داون تصمیم گیری کند و ستاد ملی مقابله با کرونا باید در این خصوص تصمیم بگیرد.

وی با اشاره به عدم موافقت با لاک داون خوزستان در ستاد ملی اضافه نمود: ستاد ملی مقابله با کرونا در روز شنبه روی تشدید محدودیت ها در خوزستان تاکید نمود، اما مجددا دو نامه دیگر برای قرنطینه و تعطیلی کامل خوزستان به ستاد ملی کرونا ارسال شده است تا در نهایت با این خواسته ما موافقت گردد.

رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به گسترش بیماری با شیوع ویروس کرونای انگلیسی در استان خوزستان گفت: جز با تعطیلی کامل استان خوزستان نمی توانیم شرایط را کنترل کنیم.

منبع: فرارو

به "خوزستان باید تعطیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان باید تعطیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید