پیدا شدن سر مار در غذای هواپیما!

به گزارش وبلاگ تحصیل، بسیاری از افراد داستان های ترسناکی در مورد غذای خطوط هوایی دارند، اما شاید هیچ کس نمی تواند ادعایی به مقدار یک مهماندار هواپیمایی در راستا آنکارا به دوسلدورف را داشته باشد. او سر بریده شده یک مار را در ناهار خود پیدا کرد.

پیدا شدن سر مار در غذای هواپیما!

به گزارش وبلاگ تحصیل، در ویدئوی منتشر شده از سوی این مهماندار نشان می دهد که چگونه سر مار بین پاستا و سبزیجات پنهان شده بود.

خدمه خطوط هوایی در 21 ژوئیه در حال انجام پرواز از آنکارا مرکز ترکیه به دوسلدورف آلمان بودند که این کشف وحشتناک انجام شد. پرواز XQ794 در ساعت 3:30 صبح به وقت محلی ترکیه، یک سفر سه ساعته و 45 دقیقه ای به غرب آلمان داشت.

در حالی که هواپیما در آسمان بود، خدمه نشستند تا ناهار بخورند، که به نظر می رسید شامل یک نوشیدنی، سالاد، رول نان و یک غذای داغ از پاستا و سبزیجات است. مهماندار مورد نظر حدود نیمی از وعده غذایی خود را خورده بود که سر خزنده را در ته ظرف غذا کشف کرد.

ترکیه خانه چندین گونه بومی مار - برخی از آن ها سمی - است، اگرچه هیچ کدام به وضوح با مار های موجود در پرواز مطابقت ندارد.

هواپیمایی سان اکسپرس اعلام کرده که شرکت کترینگ خود را تا زمانی که تحقیقات انجام شود، تعلیق کرده است.

این اولین بار نیست که مشکلاتی در وعده های غذایی این شرکت ایجاد می شود، پیش از این حلزون ها و کپک ها از طریق کارکنان پیدا شده بود.

سخنگوی این شرکت هواپیمایی گفت: اولویت اصلی ما این است که خدماتی که در هواپیما به مهمانان خود ارائه می دهیم با بالاترین کیفیت باشد و هم مهمانان و هم کارکنان ما یک پرواز راحت و ایمن داشته باشند. ادعا ها و انتشار آن در مطبوعات در مورد سرویس غذا در هواپیما کاملاً غیرقابل قبول است و تحقیقات دقیقی آغاز شده است. تا زمان انجام تحقیقات، کلیه اقدامات و اقدامات پیشگیرانه از جمله توقف عرضه محصول مربوطه به سرعت انجام شده است.

منبع: فرارو

به "پیدا شدن سر مار در غذای هواپیما!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیدا شدن سر مار در غذای هواپیما!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید